Ürünlerimiz

İhtiyaçlarınıza uygun, dayanıklı ve iyi yapılmış platfromlar üretiyoruz. 10 yıllık tecrübe ve müşterileri memnuniyetimizi ön plana alarak; Yenilik, teknoloji ve BURSAN kalitesi ile milyonlarca ürün günlük olarak taşınıyor. Taahhüdümüz, işinizi büyütmek için size en iyi nakliye çözümleri sunmaktır.

 1. Hidrolik Yük Platformu

  Ağır yükleri kaldırmak için uygundur, güvenlik performansı yüksektir, kaldırma stabildir işlem basit ve uygundur. Bu yük kaldırma platformu, çeşitli mimari tasarımlar için basit ve uygundur. Üst makine odasına ihtiyaç duymadan bina alanını konulabilir.

 2. Hidrolik Makaslı Platform

  Hidrolik makaslı kaldırma platformu, malzeme taşıma alanında önemli bir bileşenidir. Profesyonel yüksek irtifa işletim ekipmanlarından biridir. Asansor masası ağırlıklı olarak bir çalışma seviyesinden diğerine mal taşımak için kullanılır.

 3. Paslanmaz Yat Aksesuarları

  Tekne ve Yat paslanmaz çelik malzeme sektöründe 10 yılı aşkın üretim ve tecrübemizle, müşteri memnuniyetinin başarımız için birincil öneme sahip olduğunu biliyoruz. Mümkün olan en iyi kaliteyi sağlamak için sıfır hata ile üretim yapmaktayız.

 4. Hidrolik Kapaklar

  Hidrolik kapaklar, yerel teslimat uygulamalarında kullanılan kamyonların ayrılmaz bir parçasıdır. Taşınacak ürünler platformu kaldırarak ve indirerek kolayca ve güvenli bir şekilde yüklenebilir ve boşaltılabilir. Bu platfrom mal hasarlarını ve hasar riskini azaltır. Hidrolik kapak üretiminde 10+ yıllık deneyimlerimizle, güven ve kolaylık üretiyoruz.  Şu anda,  1000-2000kg yükleme kapasitesi ile hidrolik kapak sistemlerinde çözümler üretmekteyiz.

 5. Tüp Kasası
 6. Hidrolik Özel Üretimler

  Kayar kasa çekici kamyon, kurtarma kamyonu, tamirci, arıza kamyon olarak da adlandırılır.  Bir çekici, engelli, uygunsuz park edilmiş, arıza veya başka şekilde durdurulan motorlu araçları hareket ettirmek için kullanılan bir kamyondur. Bu, bir kazada hasar gören bir aracın kurtarılmasını, bir aksilik veya sert hava koşullarında kaza yapmış araç bir tamir atölyesine veya başka bir yere nakledilmesini veya taşınmasında kullanılmaktadır.

Referanslarımız